MOTORLU KURYE İLE ALAKALI SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Firmanızdan Sadece Motorlu Kurye Hizmeti mi Alabiliriz?

  Firmamız taşımacılık sektöründe olabildiğince tüm kategoriler de kara, hava, deniz alanların da servis ağına sahiptir. Siz sayın müşterilerin İstanbul il sınırları içerisinde ki günlük motorlu kurye ihtiyacı, İstanbul'dan Türkiye geneline uçak kargo ile aynı gün, adresten adrese teslim hizmetleri, 24 saat acil ilaç nöbetçi eczane'den adresinize kesintisiz ilaç ve medikal ürünler temini, İstanbul'da ki yada Türkiye genelinde ki herhangi bir adresten alınan gönderiler dünyanın her hangi bir şehrinde ki adrese isim ve imza karşılığı teslimi yani yurtdışı kurye hizmeti sunmaktayız. Kara yolu tır taşımacılığı servisi için çalışmalarımız devam etmektedir. Burada ki amaç en kısa sürelerde, en ekonomik kapsamda İstanbul'da bir semtten diğer bir semte saatler içerisinde hızlı teslimat yine Türkiye'den herhangi bir adresten değişik ülkelere 150 kg kadar şahsi gönderiler (paket, zarf, koli) adresten adrese alınacak şekilde teslim edilmektedir. Hizmet almak istediğiniz alanı seçtikten sonra girdiğiniz sayfada olan iletişim numaraları ve mail adreslerine ulaşmanız gerekmektedir. Tüm birimlerin kendine özel mail ve telefon numaraları mevcuttur. Konu ile ilgili iletişim bölümünden bizimle irtibat kurunuz.

 • Motorlu Kurye Şirketiyle Kredili Çalışabilir miyim?

  Ekonomik ve hızlı çözümler sunan firmamızla kredili (abone) olarak çalışmak için haftalık olarak belli bir hacmi yakalamamız gerekmektedir. Sürekli gönderlerin rotaları, semtlerini, günlük kaç gönderinizin olduğu, firma olarak motorlu kurye'ye ne kadar bütçe ayırabildiğinizi, gönderi yoğunluğu aylık olarak 60'ın üzerindeyse ortalama günde iki kayıt oluşturabiliyorsanız, Express ve Ekonomik olarak gönderi yapabilirsiniz. Abonelik şartları olarak pullu ve kredili cari sistemimiz mevcuttur. Aylık ödemeler ayın 29 undan toplu fatura kesilerek tahsil edilmektedir. Pullu taşıma sistemi, pul müşteriye verildikten sonra direk fatura kesilerek KDV dahilinde ödeme nakit olarak teslim alınmaktadır. Kredili ödemelerde fatura karşılığı kapıda nakit veya banka hesabına havale şeklinde yapılmaktadır.

 • 24 Saat Motorlu Kurye Hizmeti Alabilir miyim?

  Çağrı merkezimiz 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Mesai saati bitimine kadar her türlü konuda şirketimizi arayabilir, çağrı kaydı oluşturabilirsiniz. Mesai saati bitiminden sonra sitemizde bulunan cep telefonu numaralarından bize ulaşarak her türlü işlemi yaptırabilirsiniz. Daha önceden açmış olduğunu randevulu kayıtlarınızla da sizin belirlediğiniz saat ve tarih aralığında gönderileriniz adreslerden diğer adreslere teslimatı yapılarak, teslim bilgileri tarafınıza sunulmaktadır. 7 gün 24 saat tüm sorun, öneri, istek ve şikayetlerinizi firmamımızı arayarak bildirmenizi rica ederiz.

 • Motorlu Kurye Ne İşe Yarar ve Ne Tür Kolaylıklar Sağlar?

  Sizler de takdir edersiniz ki İstanbul gibi büyük metropoller de yoğunluktan dolayı oluşan aşırı trafik bir yerden diğer bir yere ulaşımda hayatımızı zorlaştırmaktadır. Motorlu kurye en hızlı ve ekonomik kesin çözüm aracıdır. Günümüz de en hızlı şehir içi taşımacılıkta zamandan tasarruf ettiren araç motosikletli kuryedir. Her zaman hızlıdır, ekonomiktir, trafiğe takılmadan bir adresten diğer bir adrese araçlardan daha hızlı gider. Trafik sorunu yaşamadan hızlı bir şekilde çözümler sunmaktadır. Moto kurye'nin önemi; toplu taşıma yada kendi aracınızla bir yerden farklı bir yere kurye kullanmadan kendiniz gitmek istediniz. Bildiğiniz üzere ülkemizde ki en büyük sorunlardan bir tanesi trafik çilesidir. Trafikte takılmayı hesap etmelisiniz, gideceğiniz adresi bulma ve araştırma büyük bir sorun teşkil etmektedir. Zaman açısından kayıp, ekonomik açıdan kayıp bu yüzden kurye kullanmak hem ekonomik, hemde zaman yönünden akılcı olmaktadır. Çünkü kuryelerimiz İstanbul il sınırları içinde ki tüm adresleri profesyonel şekilde bilmekte ve her gün trafiğin içinde kilometrelerce yol kat etmektedir. Kısacası; tecrübe ön plandadır. Siz aracınıza binip üç adet trafik ışığını geçmeden motorlu kuryemiz yolu çoktan yarılamış olacaktır.

 • Uluslar Arası Kurye Taşımacılığı Hizmetiniz Var mı?

  Uluslar arası kurye ve kargo taşımacılığımız bulunmaktadır. Türkiye'nin 82 ilinde toplama ağı bulunan ve bu illerden tüm dünya'ya adres teslim taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. 0,5 gramdan 150 kg 'a kadar bütün dünya ülkelerine şahsi gönderim yapabilirsiniz. İstanbul'dan direk adresten alınarak ilgili ülkeye gümrükleme dahil adres teslim hizmeti verilmektedir. Gönderinizin ağırlığını, kargo içeriğini, faturası olup/olmadığını, koli ölçü bilgilerini, kap adetini ve alacağımız adresi belirttikten sonra, direk ücretlendirme yapılmaktadır. Fiyatı kabul ettiğiniz takdirde araçlarımız adresinize gelerek malzemelerinizi alır ve operasyon merkezine getirmektedir. Gelen malzemelerin kontrolünden sonra çıkış evrakları hazırlanarak aynı gün içerisinde ülke dışına çıkışı sağlanmaktadır. Bir sonra ki iş gününde sizleri arayarak yurt dışı gönderi takip numarası paylaşılır. Gönderi numaranızı online olan sitemizden 24 saat sorgulama yaparak, Türkiye'den ne zaman çıkmış, şu anda kargonuz nerede, ilgili ülkeye giriş yapmış mı, gümrükten geçmiş mi ve en son kim teslim almış gibi bilgileri aktif olarak görebilirsiniz. Tüm kargolar Avrupa'ya bir günde, ABD üç günde, Afrika 4 günde, Arap ülkeleri 5 günde, Asya ülkeleri 4 günde direk adrese teslim ulaştırılmaktadır.

Hızlı Talep Formu

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 210 04 98